Bambaşka bir naruto rp sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bambaşka bir naruto rp sitesi

Kuralları okumadan rp'ye başlamayın ^^

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silah eşya yaratma

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Shinobi Kimliği
RYO:
Jutsu Listesi:

Silah eşya yaratma Empty
MesajKonu: Silah eşya yaratma   Silah eşya yaratma Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 7:37 pm

Form

Silahın ismi:
Türü:(Zil,kılıç,patlayıcı birşey vb.)
Boyutu:
Varsa resmi:
Özelliği:
Örnek rp:
http://naruto-rpg-forum.yetkinforum.com
Uchiha Mera
Chuunin/anbu
Chuunin/anbu
Uchiha Mera

Shinobi Kimliği
RYO: 50
Jutsu Listesi:

Silah eşya yaratma Empty
MesajKonu: Geri: Silah eşya yaratma   Silah eşya yaratma Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:54 pm

Silahın ismi:Zren
Türü:(Zil,kılıç,patlayıcı birşey vb.) : Bıçak gibidir.
Boyutu:Kunai'den biraz daha büyük.
Varsa resmi:
Spoiler:
Özelliği:Resimdeki gibi 2 tarafı kesicidir,onun dışında fırlatıldığında arkasından bir ip çıkar,kişi ipe tutunarak bıçağın fırlatıldığı yere gelebilir.
Örnek rp:Bugün çok yorucuydu..Sanırım en zor yaşadığım görev buydu,eve geldiğimde sıkılmıştım.Ailemin eski evini biraz karıştırsam iyi olurdu.Yavaşca hiç girmediğim odaya yaklaştım.İçinde gereksiz şeylerin bulunduğunu söylemişti ailem.Açmaya çalıştım fakat kilitliydi,zaten gereksiz olarak düşündüğümden tekmeyle kapıyı kırdım.Kapı olduğu gibi yere yığıldığında önümde bir sandık vardı.Heyecanlanmamış değildim.Fakat ANBU maskemi çıkarmayı unutmuştum,üşengeçliği sevmezdim,yavaşca kapının önüne koyarak sandığa koştum.Sandıkta kilitliydi.Sandığı açmak için bir yol bulmam gerekiyordu.Yine en iyisi mefta etmekti,elimde biraz çakra toplayarak sandığın üstüne vurdum ve kırıldı.İçi bayağı pisti ve hoşuma gitmemişti.Ama heyecandan 1 damla ter yüzümden akmıştı.Gerçekten gereksiz birşeymiydi bu kadar tutulan bir şey?Yavaşca sandığı tamamiyle görmek için açtığımda küçük bir silah karşımda duruyordu.Silah o kadar kirin arasından yinede parlıyordu.Ge..Gerçekten muhteşemdi,silahı aldım."Ne kadar gereksiz şeymiş,değil mi baba?" dedim kendi kendime.Yavaşca evden çıktım.Ormana doğru gidecektimki eve geri döndüm.Unutmuştum ANBU maskemi.Alıp yüzüme taktıktan sonra evden çıkarak ormana doğru koştum.Ormanda sessiz bir alan bulduktan sonra sıra silahı denemeye gelmişti.Başta kesiciliğini denemem gerekiyordu.Silahı ağaca attığım gibi bir ip çıktı arkasından gelen.İpe tutundum,belkide bir yöntemdi bu.İp beni çektiği gibi yüzüm ağaca çarptı.Maskem yere düşmüştü.Maskemi alırken düşündüğüm şey bu ipi o amaçla kullanabilmekti.Bu sefer düzgün bir biçimde ipi kullanmalıydım.Silahı çektiğimde ip içine geçti.Yine fırlattım ve ipe tutunup ağaca çarpmamak için ayaklarımla engel oldum.Başarmıştım,gerçekten muhteşem bir silahtı.Bunu artık tüm savaşlarda kullanabilirdim.Çantama attığım gibi evin yolunu tuttum.Biraz dinlenmem gerekliydi.Ailem neden saklıyordu acaba o silahı?
Admin
Admin
Admin
Admin

Shinobi Kimliği
RYO:
Jutsu Listesi:

Silah eşya yaratma Empty
MesajKonu: Geri: Silah eşya yaratma   Silah eşya yaratma Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 2:34 pm

Onaylandı,kontenjan yok
http://naruto-rpg-forum.yetkinforum.com

Silah eşya yaratma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silah ve eşyalar
» Klan yaratma
» Jutsu Yaratma
» Karakter yaratma başlığı