Bambaşka bir naruto rp sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bambaşka bir naruto rp sitesi

Kuralları okumadan rp'ye başlamayın ^^

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RP Yapmak.+ Ben

3 posters
YazarMesaj
Hyuuga Zeu
Akatsuki
Akatsuki
Hyuuga Zeu

Shinobi Kimliği
RYO: 100
Jutsu Listesi:

RP Yapmak.+ Ben Empty
MesajKonu: RP Yapmak.+ Ben   RP Yapmak.+ Ben Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:32 pm

Merhaba. Emre ben. Eskişehirdenim. Hem kendimi tanıtayım hem de [Linkleri sadece adminler görebilir.]'daki RP'me katılmak isteyen varsa konuşalım dedim.
Misafir
Misafir

RP Yapmak.+ Ben Empty
MesajKonu: Geri: RP Yapmak.+ Ben   RP Yapmak.+ Ben Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 8:45 pm

Admin linkleri görmeyi engellemiş.www.naruto.com yerine [Linkleri sadece adminler görebilir.] uto . com gibi yazarsan görebiliriz siteni.Hoş geldin,benim adım Abdullah,soyadım Kaya.Abim var adı Hüseyin,onun dışında 12 yaşındayım.Anasınıf terk olmama rağmen yazma ve okumayı öğrendim.Zorluklara göğüs geriyorum yani.
Hyuuga Zeu
Akatsuki
Akatsuki
Hyuuga Zeu

Shinobi Kimliği
RYO: 100
Jutsu Listesi:

RP Yapmak.+ Ben Empty
MesajKonu: Geri: RP Yapmak.+ Ben   RP Yapmak.+ Ben Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:06 am

Bu konu silinebilir mi acaba?
Uchiha Mera
Chuunin/anbu
Chuunin/anbu
Uchiha Mera

Shinobi Kimliği
RYO: 50
Jutsu Listesi:

RP Yapmak.+ Ben Empty
MesajKonu: Geri: RP Yapmak.+ Ben   RP Yapmak.+ Ben Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:27 am

Biri bana söyleyebilirmi neden üyeliğim siliniyor?Cevap belli değil mi?Gerçeklerden korkuyorsunuz..

Rehber çalıntı,karakter yaratma formu çalıntı,daha ne? Admin gelip benle yüzyüze tartışamıyor mu?O kadar kötü durumdamısınız...
Admin
Admin
Admin
Admin

Shinobi Kimliği
RYO:
Jutsu Listesi:

RP Yapmak.+ Ben Empty
MesajKonu: Geri: RP Yapmak.+ Ben   RP Yapmak.+ Ben Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:05 pm

arkadaşım,sana bir soru soracam,akıl vaar mantık var,karakter kartını nasıl değiştireyim,annenin kızlık soy adını mı sorayım,ayrıca neden karakterini engellemeyeyim,üyelerin karakter formuna tek doğru sen yazmışsın,bu adam kakashi mi ilan,benim de aklım var merak etme cevabı bende verebilirim,üyeleri rahatsız ediyorken,rehbere filan çalıntı diyorken neden silmeyeyim,ha karakter kartı çalıntıymış,bundan sonra arkadaşlar karakter kartın

Annenizin kızlık soy adı:
İlk evcil hayvanınız:(Varsa yazınız yoksa boş bırakınız)
Naruto'da en sevdiğiniz karakter:

bunlar çok önemli,eğer yanlış yazarsanız bunları kabul etmem xD
http://naruto-rpg-forum.yetkinforum.com

RP Yapmak.+ Ben
1 sayfadaki 1 sayfası