Bambaşka bir naruto rp sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bambaşka bir naruto rp sitesi

Kuralları okumadan rp'ye başlamayın ^^

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]

YazarMesaj
Uchiha Alucard
Konoha Chuunin
Konoha Chuunin
Uchiha Alucard

Shinobi Kimliği
RYO: 50
Jutsu Listesi:

Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Empty
MesajKonu: Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]   Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 12:53 pm

~~Sabahın erken saatleri.. 5:30~~

Lanet olası uykusuzluk başımı döndürüyor..Gözümü açtıgımda güneşin gözümü alabilecek kapasitedeki ışığı yeni yeni etrafı aydınlatıyor..Beyaz saçlarım gözümü kapattığı için görebildiğim tek şey bu olsa gerek..Saçlarımı araladığımda ilk baktığım şey duvardaki eski püskü babamdan kalma saat..Saat 5:30..Sonra bunu kovalayan bir ses

"Lanet olsun"

Niye uykusuzluk başıma dert açıyor..?Bunları düşünürken bir güç beni elbisemi giymeye banyoda elimi yüzümü yıkayıp aşşağıya inmeme yardım ediyor..

~~Saat 7:23~~

Hazır gibiyim..Bugün akademinin başarılı öğrencisi olan abimin -tabi katliamdan önce- benim için bıraktığı jutsulara tek tek çalışmam gerek..Bende abimin en zor olarak nitelendirdiği jutsuyla başlıcam..Bunu başarırsam diğerleri zaten kolay olacaktır..Ne ise hazırlanmaya devam etmeliyim..

~~Saat 7:45~~

Dışarının o nemli matemi başımı döndürüyor gibi..Her yerde mutlu insanlar..Arada 1-2 arkadaşıma rastlıyorum onlarda olmasa zaten..Ne ise ormana doğru devam etmeliyim..Bu arada çantamdaki parşomenleri kontrol etmemek olmaz..Bugün en az 4-5 jutsuyu tamamlamam gerek..Köyün en güçlülerinden biri olucam..Bunları düşünürken önüme akademiden senseim geliyor..

"Selam.."

"Selam.."

"Nereye böyle?"

"Kaderimi belirlemeye.."

Çocuklugumdan beri böyle edebiyat cinsi konuşmalar hoşuma gitmiştir..Sensei'mde benim bu halimi seviyor sanırım..Bu arada yüzümden gelen hafif bir tebessüm..Sonra yoluma devam ediyorum..

~~Saat 8:00~~
İşte Konoha'nın görkemli ormanı..Ne ise biraz dinleniyim sonra antremanlara başlıyalım..
Uchiha Alucard
Konoha Chuunin
Konoha Chuunin
Uchiha Alucard

Shinobi Kimliği
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]   Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:03 pm

Etraf sessiz..Hemen çalışmaya başlamam lazım..Çantamı aralayıp önceden işaretlediğim abimin deyimiyle en güçlü olan jutsuyu çıkartıyorum..Ormanın rahatlığı içimdeki heyecanı bastırıyor vede kendime olan güvenimi bir nebzede olsa okşuyor..Ne ise jutsuyu incelemeliyim..

"Gouryuuka No Jutsu..Sanırım tüm uchilalılarda katon elementine yatkın oluyorlar..Şekillenidirilmiş alev topları..Çok güçlü bir jutsu olmalı"

El mühürlerine bakalım..Basit basit biraz zorlamam gerek..Ama aklıma gelicek binlerce soru işareti şu an için jutsuya odaklanmama engel oluyor..Boşalt beynini...Boşalt şunu..

Tamamdır..

El mühürlerini sıralıyorum..ve Hafif bir ses rüzgarın iniltisiyle beraber bana eşlik ediyor..

"Katon : Gouryukaa no Jutsu"

Gözümü açtıgımda..Cebimdeki olmayan sigarayı yakacak kadar bile ateş yok..Biraz daha antreman..
Uchiha Alucard
Konoha Chuunin
Konoha Chuunin
Uchiha Alucard

Shinobi Kimliği
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]   Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:12 pm

Umut..Her genç insanın kalbinde çalışma,aşık olma,bir şeyler yapma gibi gereksiz şeyleri aktif eden bir düşünce tarzı..Sanırım bende bolca varki bu çalışma hırsı bende hiç bitmiyor..İlk denememde olmadı diye pes edicek değilim..Ben en güçlülerin arasında olacak sayılı insanlardanım..Kendime güvenim tam olmalı..Çünkü , bu iş bittiğinde kendimi hedefime daha yakın hissedeceğim kesin..İnsanların ne dediği umrumda değil..Ben en büyüğün bile büyüğü olacağım..O yüzden çok çalışıp güçsüzleri sollamam gerekiyor..

Son kez jutsu parşomenini kontrol ediyorum..Karşıma çıkan resimler gayet açık..Fakat neden yapamıyorum?
Biraz daha düşünmek gerekirse güvenimi tam olarak aşılamamış olmalıyım..Biraz daha çalışma ile üstesinden gelicem..

Şimdi sırada benim gösterim var..El mühürlerini kendimden emin bir şekilde sıralıyorum..Bu sefer öncekinden daha yüksek bir ses;

"Katon: Gouryuuka No Jutsu"

Ateşin can alıcı rengi gözümü alacak derece güzel..Fakat egomu tatmin edecek mi? Hiç sanmıyorum..
Uchiha Alucard
Konoha Chuunin
Konoha Chuunin
Uchiha Alucard

Shinobi Kimliği
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]   Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:23 pm

Her denememde "İnsan neden güçlü olmalı?" Sorusunun cevabına daha çok yaklaşıyorum..Evet güç can alıcı bir şey..
Hatta seni diğerlerinden farklı kılan bir özellik..Çünkü bir insan senin ismin anıldığında.."Hee , onu diyorsun..Çok güçlü ya hayranım ona ben.." diyebilmeli..Bunu başaramadıysan en fazla tarladaki kargaları korkutan korkuluklar kadar güçlüsündür..Yeni bir çağı kapatıp yeni bir çağı açanda güçtür..Bana şu an bunu yaptıranda o güzel fakat elde etmesi bir o kadar zahmetli güçtür..Peki neden güç peşindeyiz? Kovalayana göre değişir..Güç peşinde olmayan sadece boş kafa gezen insanlardır..Amaçsız , aptalca bir tutum içinde yaşarlar..İşte ben o insanlardan farklıyım..Zekamı kullandıgım zaman neler yapabilceğimin farkındayım ve beni ağaçlarla dolu ormana getirende bu..

Son olarak şu lanet jutsuyu yapmalıyım..Yapmalıyım ki diğerine geçeyim.Kendimden emin bir gülümseme ile mühürleri sıralıyorum..Bağırarak

"Katon: Gouryuuka no Jutsu"

Sonuç mu ? Gerçekten sözünü ettiğim kadar saçma.."Saçma"
Uchiha Alucard
Konoha Chuunin
Konoha Chuunin
Uchiha Alucard

Shinobi Kimliği
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]   Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:32 pm

Hayatımın boş felsefesi.."Boşluk" boşlukta yaşıyorum gibi şu anda..Çünkü başarısızlığın getirdiği utanç beni boşluğa sürüklüyor..Şu işi bitirsem şu anda..İstediğim gibi direkt olarak..Ne güzel olur değil mi?Ama bu kadar basit olsaydı şu an beni geçicek 1000lerce hatta 10000 lerce insan olurdu..Şimdilik sayılı olmasının nedeni bu..Beni boşluktan kurtaranda bu olucak..Kimine göre güçsüz olan ben kimilerine göre ninja dünyasının hayatını değiştirecek kişi olacağım..Böyle düşünen herkes umutsuz yaşamaktan çok kendine güvenle her dakikasını hatta her saniyesini geçirebilir..Fakat bu boş düşünceyi destekliyecek şeyler olmalı..Örneğin şu an yaptığım şey..Çalışma isteği..Beni buraya sürüklüyen şeyler..Sabahın 5:30'u hepsi tek tek aklımda sıralanıyor..

Bugün bana bunu yaptıran güç yarın bana insanda öldürtebilir..Belkide beni manyaklaştırır..Fakat şimdilik aklım ve bilincim yerinde olduğuna göre işimi tamamlama ihtiyacımı devam ettirmeliyim..Çünkü bir insan ninja dünyasındaysa hayatı kısa olabiliyor..Çabucak ölebiliyor..

Ben bunları düşünürken elim mühürleri diziliş sırasına göre hareket ettiriyor..Sonra eski heyecanından bir şey kaybetmeyen bir ses beni şunları söylemeye ittiriyor :

ve Müthiş bir alev dalgası önümde beliriyor..Bunu istediğim mesafeye atabilirsem gerçekten bu işi kavrıycam..
Uchiha Alucard
Konoha Chuunin
Konoha Chuunin
Uchiha Alucard

Shinobi Kimliği
Jutsu Listesi:

MesajKonu: Geri: Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]   Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ] Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 1:46 pm

Yeter..Bu kadar ilerlemek bile benim gibi işgüzar biri olmayan için zor..Dinlenmem gerek şurdaki ağaca oturmam lazım..
Ani bir hareketle ağacın üstündeyim..Yavaşça oturup rüyalara dalmayı hedefliyorum..Esneme edasıyla bir şeyler yapıcak gibiyim ama uykumda yok..Ne ise en azından uzanıpda bir şeyler düşünebilirim..

"Sıkıcı bir gün..Ne yapmam lazım? Şunu bitirmek için ne yapmam gerek?"

Binlerce soru..Hepsi kafatasından geçip beynimi uyanıp bir şeyler yapmam konusunda iğneliyor gibiler..

"Sanırım bana rahat yok.."

Sanki rahat olsa dinlenebiliceksin..Ne ise son bir hareket yanlış var mı diye bakalım şu jutsu parşomenine..İleri itmem için ne yapmam gerekiyor felan..Parşomeni aralıyorum chakrayı ileri yoğunla falan filan..

El mühürlerini sıralarken derin bir nefes ve sonrasında dışarı verilen chakra yoğunluğu..Bunlar saniyeler içinde olurken yüksek bir ses ağzımdan çıkıyor..

Gözümü açtıgımda uçuşan 100 lerce kuş arasından ilerleyen dev gibi bir alev topu..Neyseki ormanın hiç bir yerine bir şey olmuyor..

*Jutsu TAMAMLANDI*

Gouryuuka no Jutsu - [ 1. Parşomen ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jutsu öğrenimleri ve ayrıntılı jutsu rehberi
» Jutsu Yaratma
» Çalışma mesajı kuralları ve jutsu kontenjanları